Salsify (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Groups
jv: Kelompok

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Items
jv: Item

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: About
jv: Ngenani

en: Relations
jv: Relasi

en: Revision log message
jv: Pesen log revisi
