Salsify (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Files
km: ឯកសារ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Items
km: ធាតុ

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: About
km: អំពី

en: Relations
km: ទំនាក់​ទំនង

en: Uses
km: ប្រើ

en: Revision log message
km: សារ​កំណត់​ហេតុ​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ
