Salsify (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Review
kn: ಅವಲೋಕಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು
