Salsify (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: N/A
ku: نییە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: About
ku: دەربارە

en: Relations
ku: پەیوەندییەکان

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە
