Salsify (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Files
mn: Файлууд
