Salsify (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Groups
nn: Grupper

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Items
nn: Element

en: Group name
nn: Gruppenamn

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: 24 hours
nn: 24 timar

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
