Salsify (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Groups
oc: Gropes

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Files
oc: Fichièrs

en: Items
oc: Elements

en: API key
oc: Clau API

en: Create new revision
oc: Crear una revision novèla

en: About
oc: A prepaus

en: Relations
oc: Relacions

en: Uses
oc: Usatges

en: Revision log message
oc: Messatge del jornal de revision
