Salsify (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Items
ps: توکي

en: Task
ps: دنده

en: About
ps: په اړه
