Salsify (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (31 entries)

en: Groups
pt: Grupos

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Files
pt: Arquivos

en: N/A
pt: N/D

en: Items
pt: Itens

en: Group name
pt: Nome do grupo

en: Task
pt: Tarefa

en: API key
pt: Chave da API

en: Create new revision
pt: Criar nova revisão

en: Product types
pt: Tipos de produto

en: Review
pt: Revisão do pedido

en: 3 hours
pt: 3 horas

en: About
pt: Sobre

en: Product variations
pt: Variações do produto

en: Relations
pt: Relações

en: Migration
pt: Migração

en: Credentials
pt: Credenciais

en: Uses
pt: Usos

en: Group title
pt: Título do grupo

en: Source fields
pt: Arquivos de origem

en: Dependencies
pt: Dependências

en: Revision log message
pt: Mensagem de registro de alterações

en: Field mappings
pt: Mapeamentos de campo

en: Relation type
pt: Tipo de relação

en: @name field is required.
pt: O campo @name é obrigatório.

en: Asset ID
pt: ID do Ativo

en: Hard
pt: Difícil
