Salsify (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Groups
sk: Skupiny

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Files
sk: Súbory

en: Items
sk: Položky

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: API key
sk: API kľúč

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Product types
sk: Typy produktov

en: Review
sk: Prehľad

en: 3 hours
sk: 3 hodiny

en: About
sk: Informácie o

en: Product variations
sk: Variácie produktu

en: Relations
sk: Vzťahy

en: Uses
sk: Používa

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Field mappings
sk: Mapovania polí

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: Attribute ID
sk: ID atribútu

en: Variation type
sk: Typ variácie
