Salsify (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Groups
sl: Skupine

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Unknown
sl: Neznan

en: N/A
sl: N/D

en: Items
sl: Notice

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: About
sl: O modulu

en: Relations
sl: Relacije

en: Uses
sl: Uporablja
