Salsify (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Items
sq: Elementët

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: About
sq: Informacione

en: Cron jobs
sq: Proçeset e planifikuar
