Salsify (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Groups
sv: Grupper

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Unknown
sv: Okänd

en: Files
sv: Filer

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Items
sv: Poster

en: Group name
sv: Gruppnamn

en: Task
sv: Uppgift

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Product types
sv: Varutyper

en: Review
sv: Granska

en: 3 hours
sv: 3 timmar

en: About
sv: Om

en: Relations
sv: Relationer

en: Expiration time
sv: Tid för utgång

en: Migration
sv: Migrering

en: Credentials
sv: Referenser

en: Uses
sv: Använder

en: Cron jobs
sv: Schemalagda aktiviteter

en: Dependencies
sv: Beroenden

en: Revision log message
sv: Loggmeddelande för versionshantering

en: Field mappings
sv: Fältmappningar

en: Relation type
sv: Relationstyp

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.

en: Asset ID
sv: Tillgångs ID

en: Hard
sv: Svår
