Salsify (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Unknown
te: తెలియని

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Items
te: అంశాలు

en: Group name
te: గుంపు పేరు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
