Salsify (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: N/A
th: ไม่มี

en: Items
th: จำนวน

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Migration
th: การโยกย้าย

en: Uses
th: ใช้

en: Revision log message
th: การแก้ไขการบันทึกข้อความ

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
