Salsify (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: None
ug: يوق

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Items
ug: تۈرلەر

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
