Salsify (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ur: گروپس

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Items
ur: سرخیاں

en: Dependencies
ur: احتیاجات
