Salsify (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Edit
am: አርትእ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
