Salsify (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Groups
az: Qruplar

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Unknown
az: Naməlum

en: Files
az: Fayllar

en: N/A
az: Yox

en: Items
az: Elementlər

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: About
az: Haqqında

en: Relations
az: Əlaqələr

en: Migration
az: Miqrasiya

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Dependencies
az: Asılılıqlar

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
