Salsify (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Groups
be: Групы

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Unknown
be: Невядомы

en: Files
be: Файлы

en: N/A
be: Не даступна

en: Items
be: Элементы

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: About
be: Аб

en: Relations
be: Сувязі

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Cron jobs
be: Заданьні пляноўшчыку

en: Dependencies
be: Залежнасці

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
