Salsify (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Groups
ca: Grups

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Files
ca: Fitxers

en: N/A
ca: No aplica

en: Items
ca: Elements

en: Group name
ca: Nom del grup

en: Task
ca: Tasca

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Product types
ca: Tipus de productes

en: About
ca: Detalls

en: Relations
ca: Relacions

en: Migration
ca: Migració

en: Uses
ca: Usos

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: Hard
ca: Difícil
