Salsify (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Groups
cs: Skupiny

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Files
cs: Soubory

en: Items
cs: Položky

en: Group name
cs: Název skupiny

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Product types
cs: Typy produktů

en: Review
cs: Revize

en: About
cs: Popis

en: Product variations
cs: Varianty produktu

en: Relations
cs: Vztahy

en: Migration
cs: Migrace

en: Uses
cs: Použití

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.

en: Hard
cs: Těžké
