Salsify (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Groups
da: Grupper

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: 1 hour
da: 1 time

en: Unknown
da: Ukendt

en: Files
da: Filer

en: Items
da: Overskrifter

en: Group name
da: Navn

en: Task
da: Opgave

en: API key
da: API-nøgle

en: Create new revision
da: Opret ny version

en: Product types
da: Produkttyper

en: Review
da: Gennemgå

en: 3 hours
da: 3 timer

en: 24 hours
da: 24 timer

en: About
da: Om

en: Relations
da: Relationer

en: Expiration time
da: Udløbstid

en: Migration
da: Migrering

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: Uses
da: Bruger

en: Group title
da: Gruppetitel

en: Dependencies
da: Afhængigheder

en: Revision log message
da: Logbesked

en: Field mappings
da: Feltkoblinger

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.

en: Hard
da: Svær
