Salsify (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Groups
el: Ομάδες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Files
el: Αρχεία

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Product types
el: Τύποι προϊόντος

en: Review
el: Επισκόπηση

en: 3 hours
el: 3 ώρες

en: About
el: Περί

en: Relations
el: Σχέσεις

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
