Salsify (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: N/A
fa: هیچ

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Group name
fa: نام گروه

en: Task
fa: وظیفه

en: Create new revision
fa: ایجاد بازبینی جدید

en: Product types
fa: انواع محصول

en: Review
fa: بازبینی

en: About
fa: درباره

en: Product variations
fa: تنوع محصولات

en: Relations
fa: رابطه‌ها

en: Expiration time
fa: زمان انقضاء

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها

en: Revision log message
fa: پیغام گزارش بازبینی

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.
