Salsify (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Groups
he: קבוצות

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Vocabularies
he: מילונים

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Files
he: קבצים

en: N/A
he: -ללא-

en: Items
he: פריטים

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: Task
he: משימה

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Product types
he: סוגי מוצרים

en: Review
he: סקירה

en: 3 hours
he: 3 שעות

en: About
he: אודות

en: Relations
he: יחסים

en: Expiration time
he: זמן תפוגה

en: Migration
he: מיגרציה

en: Uses
he: שימושים

en: Group title
he: כותרת הקבוצה

en: Dependencies
he: תלויות

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
