Salsify (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Groups
hi: समूह

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Vocabularies
hi: शब्दावलीया

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Files
hi: दस्तावेज

en: N/A
hi: एन / ए

en: Items
hi: वस्तुएं

en: Task
hi: कार्य

en: Create new revision
hi: नए संशोधन बनाएँ

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Dependencies
hi: निर्भरता

en: Revision log message
hi: संशोधन लॉग संदेश
