Salsify (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Groups
is: Hópar

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Files
is: Skrár

en: N/A
is: Á ekki við

en: Items
is: Hlutir

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Review
is: Yfirlestur

en: About
is: Um

en: Product variations
is: Vörutilbrigði
