Salsify (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Groups
it: Gruppi

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Vocabularies
it: Vocabolari

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Files
it: File

en: N/A
it: N/D

en: Items
it: Elementi

en: Group name
it: Nome gruppo

en: Create new revision
it: Crea una nuova revisione

en: Product types
it: Tipi di prodotto

en: Review
it: Revisione

en: About
it: Informazioni

en: Relations
it: Relazioni

en: Migration
it: Migrazione

en: Uses
it: Usa

en: Dependencies
it: Dipendenze

en: Revision log message
it: Messaggio di revisione per il log

en: Field mappings
it: Mappatura campi

en: @name field is required.
it: Il campo @name è obbligatorio.
