Salsify (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Groups
ja: グループ

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: Unknown
ja: 不明

en: Files
ja: ファイル

en: Items
ja: アイテム

en: Group name
ja: グループ名

en: Task
ja: タスク

en: Create new revision
ja: 新しいリビジョンの作成

en: Product types
ja: 商品タイプ

en: Review
ja: 確認する

en: 24 hours
ja: 24時間

en: About
ja: アバウト

en: Product variations
ja: 商品のバリエーション

en: Relations
ja: 関連

en: Migration
ja: マイグレーション

en: Credentials
ja: 資格情報

en: Uses
ja: 機能

en: Group title
ja: グループのタイトル

en: Dependencies
ja: 依存関係

en: Revision log message
ja: リビジョンログメッセージ

en: Field mappings
ja: フィールドマッピング

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。

en: Migration group
ja: マイグレーショングループ

en: Variation type
ja: バリエーションタイプ
