Salsify (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Files
ka: ფაილები

en: Items
ka: ელემენტები
