Salsify (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Groups
lt: Grupės

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Files
lt: Failai

en: N/A
lt: N/D

en: Items
lt: Elementai

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: About
lt: Apie

en: Relations
lt: Ryšiai

en: Uses
lt: Naudoja

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
