Salsify (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Groups
lv: Grupas

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Files
lv: Faili

en: N/A
lv: N/P

en: Items
lv: Vienumi

en: Task
lv: Uzdevums

en: API key
lv: API atslēga

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Product types
lv: Preces veidi

en: About
lv: Par

en: Relations
lv: Radniecība

en: Migration
lv: Migrācija

en: Uses
lv: Lieto

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
