Salsify (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ml: കൂട്ടങ്ങൾ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Vocabularies
ml: പദാവലികൾ

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
