Salsify (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Groups
mr: समुह

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Files
mr: फाईल्स

en: Group name
mr: समूहाचे नाव

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
