Salsify (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
