Salsify (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ne: समूह

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Dependencies
ne: आश्रित
