Salsify (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Groups
nl: Groepen

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Files
nl: Bestanden

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: Task
nl: Taak

en: API key
nl: API-sleutel

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Product types
nl: Producttypes

en: Review
nl: Overzicht

en: 3 hours
nl: 3 uur

en: 24 hours
nl: 24 uur

en: About
nl: Over

en: Creation time
nl: Aanmaaktijd

en: Product variations
nl: Productvariaties

en: Relations
nl: Relaties

en: Migration
nl: Migratie

en: Credentials
nl: Referenties

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Group title
nl: Groepstitel

en: Select content
nl: Inhoud selecteren

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie

en: Field mappings
nl: Veld toewijzingen

en: Relation type
nl: Relatietype

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Asset ID
nl: Asset-ID

en: Hard
nl: Moeilijk

en: Soft
nl: Zacht

en: Attribute ID
nl: Eigenschap-ID

en: Variation type
nl: Variatietype
