Salsify (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Groups
pl: Grupy

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Files
pl: Pliki

en: N/A
pl: niedostępne

en: Items
pl: Elementy

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: Task
pl: Zadanie

en: API key
pl: Klucz API

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Product types
pl: Typy produktów

en: Review
pl: Podgląd

en: 3 hours
pl: 3 godziny

en: 24 hours
pl: 24 godziny

en: About
pl: O stronie

en: 8 hours
pl: 8 godzin

en: Product variations
pl: Wariacje produktu

en: Relations
pl: Relacje

en: Migration
pl: Migracja

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Uses
pl: Używa

en: Group title
pl: Tytuł grupy

en: Select content
pl: Wybierz zawartość

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Revision log message
pl: Informacja o nowej wersji

en: Throughput
pl: Przepustowość

en: Field mappings
pl: Mapowanie pól

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: Hard
pl: Ciężko
