Salsify (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Groups
ro: Grupuri

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Files
ro: Fișiere

en: N/A
ro: N/D

en: Items
ro: Articole

en: Task
ro: Sarcină

en: API key
ro: Cheia API

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: Product types
ro: Tipuri de produse

en: Review
ro: Verificare

en: About
ro: Despre

en: Creation time
ro: Data creări

en: Product variations
ro: Variații produs

en: Relations
ro: Relaţii

en: Migration
ro: Migrare

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Revision log message
ro: Mesaj din jurnalul de revizuire

en: Field mappings
ro: Mapări câmp

en: Relation type
ro: Tip de relație

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.

en: Attribute ID
ro: ID atribut

en: Variation type
ro: Tip de variație
