Salsify (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (38 entries)

en: Groups
ru: Группы

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Vocabularies
ru: Словари

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Files
ru: Файлы

en: N/A
ru: Н/Д

en: Items
ru: Элементы

en: Group name
ru: Название группы

en: Task
ru: Задание

en: API key
ru: API-ключ

en: Create new revision
ru: Создать новую редакцию

en: Product types
ru: Типы товаров

en: Review
ru: Проверка

en: 3 hours
ru: 3 часа

en: 24 hours
ru: 24 часа

en: About
ru: Информация

en: Creation time
ru: Дата создания

en: Product variations
ru: Вариации товара

en: Relations
ru: Отношения

en: Migration
ru: Миграция

en: Credentials
ru: Полномочия

en: Uses
ru: Использование

en: Group title
ru: Заголовок подборки

en: Select content
ru: Выберите содержимое

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Revision log message
ru: Сообщение в журнал о редакции

en: Throughput
ru: Производительность

en: Migrations
ru: Миграции

en: Field mappings
ru: Соотвествие полей

en: Relation type
ru: Тип отношения

en: @name field is required.
ru: Поле "@name" обязательно для заполнения.

en: Hard
ru: Сложно

en: Attribute ID
ru: ID атрибута

en: Value ID
ru: ID значения

en: Migration group
ru: Группа миграций

en: Variation type
ru: Тип вариации
