Salsify (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
sr: Измени

en: Files
sr: Фајлови

en: Review
sr: Провера података

en: Dependencies
sr: Зависности

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
