Salsify (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: N/A
ta: இல்

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Task
ta: செய்பணி

en: Create new revision
ta: புதிய மறுபதிவை உருவாக்கு

en: About
ta: பற்றி

en: Relations
ta: உறவுகள்

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
