Salsify (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Groups
tr: Gruplar

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Vocabularies
tr: Sözlükler

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Files
tr: Dosyalar

en: Items
tr: Öğeler

en: Task
tr: Görev

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: About
tr: Hakkında

en: Relations
tr: İlişkiler

en: Expiration time
tr: Geçerlilik bitişi

en: Migration
tr: Göç

en: Uses
tr: Kullanım

en: Cron jobs
tr: Dönemsel görev işleri

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar

en: Revision log message
tr: Sürüm kayıt mesajı

en: Field mappings
tr: Alan eşlemeleri

en: Relation type
tr: İlişki türü

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.

en: Hard
tr: Zor
