Samara (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Color scheme
am: የቀለም ሙሉ ምስርት

en: sort icon
am: አዶ ደርድር

en: sort ascending
am: ሽቅብ ደርድር

en: sort descending
am: ቁልቁል ደርድር
