Samara (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: default
ast: predefiníu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Width
ast: Anchu

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Color scheme
ast: Esquema de colores
