Samara (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: default
el: προεπιλογή

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Width
el: Πλάτος

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Color scheme
el: Χρωματικός συνδυασμός

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: sort icon
el: εικονίδιο ταξινόμησης

en: sort ascending
el: αύξουσα ταξινόμηση

en: sort descending
el: φθίνουσα ταξινόμηση

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
