Samara (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: default
is: standard

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Unlimited
is: Óavmarkað

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Color scheme
is: Litaval

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki

en: sort icon
is: raðingarteknmynd

en: sort ascending
is: raða hækkandi

en: sort descending
is: raða lækkandi
