Samara (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Width
hy: Լայնություն

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Color scheme
hy: Գույնի սխեմա
