Samara (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: default
it: predefinito

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Width
it: Larghezza

en: Unlimited
it: Nessun limite

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Color scheme
it: Schema colori

en: Content top
it: Parte superiore del contenuto

en: Content bottom
it: Parte inferiore del contenuto

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Second sidebar
it: Seconda barra laterale

en: sort icon
it: ordina icone

en: sort ascending
it: ordinamento crescente

en: sort descending
it: ordinamento decrescente

en: Max width
it: Larghezza massima

en: Highlighted
it: Evidenziato
